Pielęgnacja twarzy

Pielęgnacja twarzy

Nasz sposób czystą i zadbaną skórę twarzy. Mała wielka zmiana.

Czerpiąc z naturalnych antybakteryjnych właściwości lnu, stworzyliśmy zestawy ręczników do twarzy które dopełnią Twoje poranne i wieczorne rytuały oczyszczania skóry twarzy, zadbają o właściwą higienę i zapewnią codzienny komfort.

Szczególnie dla osób z wymagającą cerą lub alergików. Nasze lniane ręczniki do twarzy świetnie absorbują wodę, są zrobione w 100% z roślinnych włókien bez szkodliwych barwników lub formie zupełnie czystej – niebarwionej i niewybielanej. Charakterystyczna struktura tkaniny, poręczny rozmiar oraz naturalne właściwości lnu sprawiają że szybko wysychają, dzięki czemu zapobiegają powstawaniu bakterii oraz innych zanieczyszczeń.

W trosce o środowisko naturalne stworzyliśmy alternatywę dla jednorazowych ręczników do twarzy, szczególnie dla osób z wymagającą cerą lub alergików. Nasze lniane ręczniki do twarzy świetnie absorbują wodę, są zrobione w 100% z roślinnych włókien bez szkodliwych barwników lub formie zupełnie czystej – niebarwionej i niewybielanej. Charakterystyczna struktura tkaniny, poręczny rozmiar oraz naturalne właściwości lnu sprawiają że szybko wysychają, dzięki czemu zapobiegają powstawaniu bakterii oraz innych zanieczyszczeń.

Małe Duże Zmiany

Wycieranie skóry po umyciu to niewielkie etap codziennej rutyny oczyszczania ale ma bardzo duże znaczenie dla kondycji Twojej skóry.
Jeżeli mimo wspaniałych kosmetyków oraz kilkuetapowej pielęgnacji skóry twarzy nadal nie jesteś w pełni zadowolona z efektu, zwróć uwagę na ręcznik którym wycierasz twarz po umyciu.
Nieodpowiednie przechowywanie lub tkanina z której zrobiony jest Twój ręcznik może być miejscem w którym rozwijają się bakterie, dodatkowo podczas codziennego używania na ręczniku pozostają mikroskopijne części naskórka, co również jest jest pożywką dla niechcianych drobnoustrojów. Szczególnie dla osób z wrażliwą skórą może to być problem i zniweczyć efekty starannej pielęgnacji.

Dla optymalniej pielęgnacji skóry twarzy po codziennym oczyszczaniu:
1. Osusz oczyszczoną skórę twarzy ręcznikiem
2. Powieś ręcznik w suchy miejscu
3. Używaj 2-3 dni, następnie wypierz w ekologicznych środkach do prania, ręcznie lub w pralce.

Przepis na domowy, 100% naturalny środek do prania znajdziesz na naszej stronie.

Kolejną super właściwością włókna lnianego jest jego trwałość (najtrwalsze roślinne włókno) oraz odporność na tarcie, dzięki czemu ręczniki będą Ci służyć przez wiele lat w doskonałej jakości, nawet wielokrotnie prane.
Przy większym zestawie ręczników do twarzy polecamy pranie kilku ręczników na raz w pralce w naszym lnianym woreczku.